Psi fryzjer cennik

Psi fryzjer cennik – każdy pies wymaga odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do typu jego sierści, w naszym Studiu Psiemiany dbamy o najwyższą jakość usług psiego fryzjera.

Cennik uzależniony jest od kilku czynników, ale głównym kryterium jest rasa, zachowanie czworonoga oraz czas wykonywania usługi przez psiego fryzjera.

Cennik zawiera kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, w tym kąpiel, suszenie, rozczesywanie, strzyżenie/trymowanie i zabiegi higieniczne. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy cennik psiego fryzjera Psiemiany, w którym Twój pies będzie dopieszczony oraz odpowiednio wypielęgnowany. Należy jednak pamiętać o kwestiach indywidualnych, które mogą wpłynąć na ostateczny koszt usługi, jaką wykonuje psi fryzjer.

Cennik udostępniony online jest więc kosztem orientacyjnym, który może różnić się od rzeczywistego rachunku. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie Twojego psa, a o te czynniki dbamy już od pierwszej minuty wizyty. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z zespołem psiego fryzjera oraz cennikiem, by dokonać prawdziwej Psiemiany Twojego czworonożnego przyjaciela!